ukmap

Konkursy na I semestr

Konkurs na opowiadanie

Zapraszamy gimnazjalistów i licealistów do udziału w szkolnym konkursie na opowiadanie w języku angielskim pt. „Journey Home for Christmas”.

Konkursy na I semestr:

V Walentynkowy Koncert Piosenki Obcojęzycznej w PG 10

10 lutego 2017 odbył się V Walentynkowy Koncert Piosenki Obcojęzycznej w PG 10. Oto jego wyniki:

Pokaż wszystkie »

Witaj na stronie anglistów ZSO nr II

Witamy serdecznie na naszej stronie. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu wszystko, co Was interesuje i dotyczy języka angielskiego w naszej szkole. Będziemy się rozwijać, wobec tego prosimy o wszelkie sugestie i uwagi.

Jesteśmy największym nauczycielskim zespołem przedmiotowym w szkole, więc być może nie wszyscy jeszcze nas znają i rozpoznają. Dla jasności, oto my:

Małgorzata Andruszkiewicz
Joanna Burdzińska – Mika
Fojtar Joanna
Katarzyna Grzyb
Anna Hamryszak
Beata Jaros
Katarzyna Kotlińska
Andrzej Kluska
Lidia Krysztof
Karolina Malik
Katarzyna Pawliszyn