Halloween na lekcji angielskiego

Dodano: 31.10.2019 07:42
Odsłon: 26

Uczniowie klasy 1D4 i 1E3 uczestniczyli w zajęciach języka angielskiego z okazji Halloween, pt. Halloween Escape Room. Mieli oni za zadanie wydostać się z sali w ciągu 30 min rozwiązując rozmaite zagadki i łamigłówki dotyczących tego święta. W ruch poszły telefony komórkowe do odczytania QR kodów i oglądania filmików, w których można było odnaleźć potrzebne informacje. I chociaż nie wszystkim udało się wydostać na czas, to zabawa była przednia.
Wcześniej uczniowie przynieśli dekoracje, którymi przyozdobili salę 08. Natomiast w dniu zajęć również były "straszne" przekąski.

Zajęcia przygotowała p. Marzena Szadzianiec, korzystając z pomysłu wyd. Nowa Era.

« wróć

Administrator: Marzena Szadzianiec                                                                               start | liceum | sitemap | kontakt